Skip to content

Lokalita

Ostrava Martinov patří v dnešní době k bezesporu nejvyhledávanějším rezidenčním částem Ostravy.

Díky poloze mimo hlavní ruch pulsujícího centra města a přitom perfektní dopravní dostupnosti a plné občanské vybavenosti se z Martinova stává ideální místo pro rodinný život.

V dochozí vzdálenosti Rezidence Anna najdete potřebné obchody a služby, lékaře, restaurace, sportoviště či městský úřad.

Rezidence Anna

Dopravní dostupnost

Za 25 minut v centru Ostravy, zastávka autobusů (linky 51, 58) MHD přímo před domem, zastávka tramvají (linky 4, 19) necelých 100 metrů od domu.

Pokud dáváte přednost vlastnímu vozu, jste za 5 minut v centru Poruby, za 15 minut v centru Ostravy či Hlučíně nebo na dálnici.

Občanská vybavenost

Martinov má o své občany postaráno. Mateřská školka, praktický či zubní lékař, obecní úřad, restaurace, to vše najdete ve vzdálenosti do 10 minut pěšky.

Pokud potřebujete na velký nákup, tak Globus, Tesco a další obchody najdete do 10 minut jízdy autem, nebo 15 minut MHD.

Co se zábavy týče, za zmínku rozhodně stojí vyhlášená restaurace a hudební klub Rock and Roll Garage Marcela Woodmanna, který je situován cca 5 minut od domu.

Spotrovní a rekreační vyžití

Okouzlí vás blízké cyklostezky okolo řeky Odry, nabízející jak sportovní, tak relaxační využití. Pro rodiny se stane milým zážitkem procházka nebo výlet do přírody k hlučínským jezerům, kolem zmíněné kolem řeky Odry, nebo se jen nadýchat lesního ovzduší při procházce přírodou s partnerem, dětmi nebo domácími mazlíčky.

O sportovní vyžití se postará například plavecký bazén, kluziště, hokejová hala, to vše v dosahu 15 minut MHD. Pokud máte rádi sport na mistrovské úrovni, ARROWS park – domovský stadion mistrů extraligy 2018 v baseballu, je od domu necelých 5 minut jízdy autem.